Prodej pozemku 3.825 m² - Ostrava - Bartovice, Ev.č.: 00015149 Kč za m2

IMG_0023_Fotor

Nabízíme Vám ke koupi slunný a rovinatý pozemek v Ostravě Bartovicích v blízkosti ulice Šenovská. Pozemek o výměře 3 825 m2 je situován na konci obce s dobrou dopravní dostupností jak automobilem, tak i MHD. V současnosti je pozemek veden územním plánem jako orná půda s možností napojení na inženýrské sítě (voda, elektřina a plyn) s dostatečnou kapacitou pro připojení. Klidná lokalita a velice příznivá cena jsou těmi pravými atributy, proč se na pozemek přijít podívat.

V současnosti lze pozemek využít:
dopravní infrastruktura – zpevněné a nezpevněné komunikace, manipulační plochy, vodohospodářské stavby a zařízení, stavby a zařízení pro ochranu přírody a krajiny a pro snižování nebezpečí ekologických a přírodních katastrof.
Podmíněně přípustné využití: zemědělské stavby pro chov hospodářských zvířat, skleníky, seníky apod., zařízení a budovy pro uskladnění zemědělské techniky, ekologická a informační centra, hygienická zařízení.

V případě zájmu o jiné využití pozemku je potřeba oslovit dotčené úřady. Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléře.

Základní informace
KategorieOstatní pozemkyVodaDálkový vodovod
LokalitaŠenovská 243/400, Ostrava - BartoviceElektřina230V, 400V
OkresOstrava-městoPlynPlynovod
Plocha pozemku3.825 m²OdpadVeřejná kanalizace
ZástavbaObchodní a obytná